BMW Özel Servis İstanbul | Abarth BMW Özel Servisi Maslak
1972 yılında Almanya'nın Baden Würtenberg eyaletinin Tutlingen şehrinde BMW marka otomobillerin bakım hizmetlerini vermeye başlayan Özcan Işık, 1983 yılında Maslak - İstanbul'da kurduğu ABARTH SERVİS ile tüm BMW modellerinin bakım ve onarım hizmetleri konusunda, 1992 yılına kadar çalışmaya devam etmiş ve bu yıldan itibaren de, bayrağı, İstanbul Erkek Lisesi mezunu olan oğlu Tuncay Işık'a devretmiştir.

Tuncay Işık ile yeni bir bakış açısı kazanan ABARTH SERVİS, günümüze kadar devam eden hizmet serüveninde her geçen gün kendini yenilemekte, geliştirmekte, teknolojik imkanları da kullanarak, alanında kazandığı üstün tecrübeleri müşterilerine aktarmaktadır.

Abarth BMW- Mini Servisi Uzman Kadrosu 

Tuncay Işık             (İşletme Sahibi)
Talha Tezcan          (Baş Mekanik) 
Serkan Gündoğdu  (Mekanik)
Vedat Koç               (Mekanik)
İsmail Şahin            (Müşteri İlişkileri Yöneticisi)

Misyonumuz : Bütün müşterilerimize en kaliteli servis, işçilik, yedek parça, aksesuar ve bilgi desteğini, en kısa sürede sağlayarak, BMW-Mini araçlarının ilk günkü kondisyonunda tutulmalarını sağlamaktır. 

Vizyonumuz : 100% Müşteri Odaklı yaklaşım ile araç teknolojileri hakkında tüm güncellemeleri sürekli takip ederek, hibrit ve elektrikli araçlar dahil, bütün yıl ve model BMW-Mini araçlara eksiksiz servis sunabilmektir.

23 YILLIK TECRÜBE, HIZLI, GÜVENİLİR, GARANTİLİ SERVİS

BMW otomobillerinizin mekanik ve elektronik bakımında doğru adres…
HAKKIMIZDA - REFERANSLAR - YOL YARDIMI - İLETİŞİM -